DIPFLOW PROFIL

PROJEKTANT - PROGRAMISTA

Nazywam się Paweł Dwornik i jestem właścicielem firmy DIPFLOW, która specjalizuje się w projektowaniu, programowaniu i uruchamianiu nowoczesnych instalacji elektrycznych w oparciu o najbardziej ceniony i uznany standard w Europie i na Świecie jakim jest standard KNX.

Standard KNX stanowi integralną część inteligentnego domu wyznaczając tym samym standard komunikacji między urządzeniami jednocześnie zapewniając olbrzymie możliwości konfiguracji i parametryzacji funkcji „KNX Smart Home”.

DIPFLOW DOŚWIADCZENIE

CERTYFIKATY

Posiadam Certyfikat KNX (Konnex Association), który uzyskałem w 2005 roku uprawniający mnie do projektowania, programowania i uruchamiania systemów automatyki budynkowej w standardzie KNX. Jestem również certyfikowanym Partnerem KNX, dzięki czemu mam zawsze dostęp do najnowszych urządzeń standardu KNX i wgląd do dokumentacji pozwalającej weryfikować rozwiązania pod względem technicznym i użytkowym.

DIPFLOW INTEGRATOR

DOMOWE PODSYSTEMY

KNX

Projekty Okablowania,
Sterowania i Cyfryzacji

Integruję różne podsystemy sterowania, usprawniając obsługę wszystkich instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Łącząc dwie dziedziny z zakresu projektowania oraz programowania jestem w stanie już na etapie przygotowania czy to projektu okablowania czy też projektu sterowania uwzględnić i przewidzieć niuanse i detale, które zapewnią, że projekt cyfryzacji domu będzie zoptymalizowany zarówno pod względem samej struktury jak i zastosowanych funkcji.

Dzięki takiemu podejściu uruchomienie Cyfrowego Domu w standardzie KNX przebiega sprawnie i efektywnie.

DIPFLOW MISJA

STRATEGIA

KNX

Spójna koncepcja rozwoju

Misją DIPFLOW jest niesienie przesłania „Jeden dom – Jeden system od projektu po uruchomienie i wsparcie” dopasowany do potrzeb i wymagań użytkowników stworzony w oparciu o najbardziej kompletne i niezawodne rozwiązania cyfrowe w standardzie KNX.

Celem strategicznym firmy będzie promowanie produktu jakim jest Cyfrowy Dom, w którym znajdzie się miejsce zarówno na rozwiązania typu „Smart Home” jak i nowinki technologiczne a to wszystko zbudowane w oparciu o standard KNX.

DIPFLOW WIZJA

WYOBRAŻENIE PRZYSZŁOŚCI

KNX

Cyfrowa struktura domu

Wizją DIPFLOW jest upowszechnienie stosowania systemu modułowego KNX wykorzystującego architekturę rozproszoną w nowo budowanych domach.

Popularyzacja standardu KNX zarówno wśród architektów jak i instalatorów umożliwi przyszłym użytkownikom dostęp do najnowszych i aktualnych rozwiązań technologicznych zapewniających ogromną funkcjonalność i łatwość obsługi inteligentnego domu w standardzie KNX.

Nowoczesne Technologie Zmieniają Nasze Życie

Standard KNX Zmienia Wszystko !